Güvenlik bilinçlendirme filmi - kenar ve ip yönetimi en

İzleyeceğiniz IRATA Güvenlik farkındalığını artırmak için hazırlanan; “ Kenar ve İp Yönetimi” ile ilgili olan video, uygun ve yeterli bir seviyedeki süpervizyonun öneminin yanı sıra; köşe, kenar gibi ipe hasar verebilecek noktalarda nasıl bir yol izleneceğine dair yetersiz olan yöntemlerin tehlikeleri konusunda, iple erişim teknisyenlerini bilgilendirmek ve eğitmek amacıyla hazırlanmıştır.

IRATA ÜYELERİ

Web sitemizin “üye“ alanında videonun indirilebilir olduğunu ve bu sayede internet erişimi olmaksızın toplantılarda gösterilebileceğini lütfen unutmayınız.. Bu videonun ve beraberinde sunulan paketin, tüm teknisyenlerle, güvenlik toplantıları aracılığıyla en kısa sürede paylaşılmasını şiddetle tavsiye ederiz.

Bu video, güvenlik toplantısının bir parçası olarak gösterilmek üzere tasarlanmıştır ve video izletilirken ekranda belirecek ve teknisyenlerle birlikte üzerinde konuşulması gereken soruları içermektedir.

Sunucuya yardımcı olma amaçlı bir “sunucu paketi”, IRATA üyesi şirketler için web sitemizin üyeler kısmı içerisinde sunulmuştur (BURADAN).

KENARLARDA UYGULANMASI GEREKEN YÖNTEMLERLE İLGİLİ POSTER

BURADAN indirebileceğiniz, kenarlar da uygulanması gereken yöntemlerle alakalı IRATA posterini de lütfen görüntüleyiniz ve ICOP bölümlerinden 2.7.10, 2.11.3 ve EK P bölümlerine bakınız.